Kadra CMS

Poznaj naszych pracowników.Justyna Kolorz

Justyna Kolorz

absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego im. Andrzeja Frycza- Modrzewskiego w Rybniku na profilu biologiczno-chemicznym, wykształcenie wyższe w dziedzinie dietetyki zdobyła na Uniwersytecie Rzeszowskim w roku 2017, uzyskując tytuł magistra. Odbyła liczne praktyki w szpitalach, domach pomocy społecznej oraz poradni dietetycznej. Swoją wiedzę z zakresu dietetyki stale poszerza uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach. Pasjonatka aktywności fizycznej i dobrej książki.
Katarzyna Draga

Katarzyna Draga

absolwentka Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Urszulanek w Rybniku na profilu biologiczno-chemicznym oraz absolwentka Szkoły Medycznej Policealnej o profilu Technik Masażysta. Praktyki z zakresu masażu odbyła w Szpitalu Wojewódzkim w Rybniku na oddziale rehabilitacji, Poradni NZOZ w Rybniku oraz Zespole Szkół Specjalnych w Rybniku. Wykształcenie wyższe zdobyła w dziedzinie pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Śląskiej w roku 2017r uzyskując tytuł licencjata kontynuując swoją naukę na studiach magisterskich w dziedzinie pedagogiki oraz poszerzając wiedzę z zakresu masażu i fizjoterapii uczestnicząc w kursach, konferencjach oraz szkoleniach. Czas wolny poświęca pracy z dziećmi jako wolontariusz w Stowarzyszeniu „Uśmiech”, jeździectwu oraz muzyce.
Magdalena Choroba

Magdalena Choroba

absolwentka Zespołu Szkół nr 2 w Jastrzębiu- Zdroju - technikum nr 1 o profilu Technik Żywienia i Gospodarstwa Domowego. W kwietniu 2017 roku uzyskała tytuł licencjata dietetyki o specjalności dietetyk kliniczny w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Wciąż zdobywa nowe umiejętności z zakresu dietetyki kontynuując swoją naukę na studiach magisterskich oraz uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach . Pasjonatka gotowania, która w wolnej chwili szaleńczo improwizuje w kuchni.